Slide background
Slide background
Slide background

„Futboliuko Kalėdos“

Praeitą šeštadienį, gruodžio 16 d.,  Kaune Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) buvo surengtas jau tradiciniu tampęs „Futboliuko Kalėdų“ festivalis, kuriame dalyvavo ir mūsų darželio mažųjų futbolininkų komanda ir pedagogės E. Korsakienė ir D. Margaitienė.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas toliau sulaukia milžiniško dėmesio. Šį kartą buvo surengta tikra kalėdinė šventė, kurios organizatoriai buvo Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA.  Futbolo aikštėje sportavo 520 vaikų iš 48 ikimokyklinių įstaigų. Kartu su jais atvyko ir jų pedagogai, tėveliai – šventėje iš viso dalyvavo apie 1500 žmonių.

Šventėje vaikus ir svečius linksmino įvairūs personažai,  buvo įrengta fotosesijos stotelė. „Renginio metu vaikai žaidė futboliuką, žaidė su dideliu gimnastikos kamuoliu, kitose aikštelėse buvo žaidžiama ne su dviem, o keturiais.  Vaikai atliko kamuolio varymo, driblingo, smūgiavimo į vartus pratimus.  Šventė buvo linksma, vaikai iš šventės išėjo ir pasportavę ir laimingi.

„Kregždutės“ l/d auklėtoja E. Korsakienė

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2019 mir.lt