Slide background
Slide background
Slide background

Švenčių laukimas

Kai tik gruodis  pradeda skaičiuoti pirmąsias savo dienas, visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir rūpesčių.  Pamažu artėja žiemos šventės. Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas.

Mūsų darželio bendruomenė prisijungė prie miesto šventinės nuotaikos kūrimo ir sukūrė stilizuotą eglutę papuoštą netradiciniais žaisliukais.

Švenčių laukiame visi, ne išimtis ir „Kregždutės“  darželinukai. Tikriausiai niekas neįsivaizduoja Šv. Kalėdų be eglutės, o kai ji jau papuošta, vaikai labiausiai trokšta sulaukti to stebuklingo momento, kai ji sužiba dešimtimis  lempučių. Meninio ugdymo mokytoja S. Verdingovienė  pakvietė visus vaikus į salę, kad visi kartu papuoštų eglutę ir žinoma pasidžiaugtų  pažaistų ir pašoktų.

Visa darželio bendruomenė aktyviai prisijungė ir prie kalėdinio kiemelio kūrimo lauke: tėvai su vaikais gamino lauko eglutei žaisliukus, darželio darbuotojai kūrė dekoracijas, o vaikai išskubėjo į lauką puošti eglutės. Visiems suskaičiavus  iki trijų,  buvo įžiebta Kalėdų eglutė. Eglutė jau graži ir tviskanti. Lauksime švenčių, svajonių išsipildymo ir tikėsime, kad ateinantys metai bus dar įdomesni ir kupini atradimų.

Dėkojame  darželio bendruomenei kuriant šventinę nuotaiką.

 

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2019 mir.lt