Slide background
Slide background
Slide background

Advento vakaras „Žirniukų“ grupėje

Adventas –  laikotarpis skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. To gerumo galime pasisemti tik bendraudami ir bendradarbiaudami vieni su kitais.

Gruodžio 4-ąją „Žirniukų“ grupės vaikučiai pakvietė tėvelius ir senelius į Advento vakarą. Su dideliu jauduliu vaikučiai puošėsi ir  ruošėsi, o tėveliai nekantriai laukė vaikučių pasirodymo. Spektaklis „Mergaitė ir žibintas“ sulaukė gausių plojimų. Po spektaklio visi susirinkome į grupę ir pynėme bendrą Advento vainiką. Advento vainikas sukvietė visus bendram pokalbiui, pabūti kartu.

Jaukų ir šiltą pasibuvimą kartu sušildė Kotrynos mamos dovana. Mamytė įdėjo daug darbo, šilumos ir padovanojo vaikučiams šiltas ir spalvingas pirštinytes kiekvienam vaikučiui. O gerdami arbatą visi skanavo Paulinos su mamyte keptu pyragu.

Žavūs tie Advento vakarai. Tai   metas pasistengti būti geresniems: mažiau pyktis, daugiau darbuotis, melstis, puošti savo sielą ir namus, ruošti dovanas ir sveikinimus…Gražaus švenčių laukimo linki „Žirniukai“.

„Kregždutės“ l/d  „Žirniukų“ grupės auklėtoja Erika Korsakienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt