Slide background
Slide background
Slide background

Akcija „Gerumo daigelį auginkime“

 

         Visą gruodžio mėnesį lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ vyko jau tradicine tapusi labdaros akcija „Gerumo daigelį auginkime“. Akcijos tikslas –  ne tik paremti beglobius augintinius, bet ir paskatinti vaikus rūpintis augintinių gerove, atkreipti dėmesį į opias augintinių problemas, kalbėti apie netinkamą elgesį su gyvūnais.

         Gruodžio 23 rytmetį į darželį atvyko Radviliškio beglobių gyvūnų globos draugijos savanorė Evelina. Savanorė papasakojo apie beglobius gyvūnėlius, su kokiomis problemomis jie susiduria kiekvieną dieną ir kaip svarbu yra įvertinti savo galimybes prieš įsigyjant gyvūną, kad jis neatsidurtų gatvėje ar gyvūnėlių prieglaudoje.  Evelina kartu su savimi atsivežė nuostabų ir labai meilų kačiuką, kurį visi norėjo ir paglostyti, ir palaikyti ant rankų. Susitikimas suteikė daug teigiamų emocijų ir mažiems, ir dideliems. Akcijos metu surinktą paramą beglobiams gyvūnams atidavėme Radviliškio beglobių gyvūnų draugijai.

         Nuoširdžiai dėkojame visiems lopšelio-darželio „Kregždutė“ bendruomenės nariams už paramą ir aktyvų dalyvavimą akcijoje. Džiaugiamės, kad mūsų širdyse yra tiek daug gerumo.

                                                                                                                                       „Žirniukų“ gr. auklėtoja Erika K.

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt