Slide background
Slide background
Slide background

Antroji nuotolinio ugdymo savaitė

Antroji nuotolinio ugdymo savaitė buvo smagi, aktyvi ir pilna teigiamų emocijų. Vaikai atliko daug įvairių ir įdomių užduočių susijusių su pavasario švente – Šv. Velykomis. Atliko smagių eksperimentų su kiaušiniais, susipažino su šventės tradicijomis ir papročiais, žaidimais, prietarais, kūrė dekoracijas Velykų stalui, netradicinius margučius, mokėsi eilėraštukų. Vaikai labai aktyviai dalyvavo ir fizinio aktyvumo veiklose, atliko visuomenės sveikatos priežiūros specialistės bei muzikos vadovės pasiūlytas veiklas. Žiūrėjo pasakėles:  „Velykė“, „Margučių rytas“, „Kakė Makė ruošėsi Velykom“, „Pasakėlė apie Velykas kartu su mamutėle, Mango ir Tango“, Ilonos Bakšės pasaką „Kaip kiškiai dažė margučius“. Žaidė žaidimus lauke „Pagauk vėją“, „Visko po 3“ bei interaktyvius žaidimus „Suskaičiuok margučius“, „Suskaičiuok vienspalvius margučius“, „Surask vienodus margučius“. Atliko eksperimentus: „Spalvų šokis popieriniame margutyje“, „Skęsta ar plūduriuoja kiaušinis“, „Virtas ar žalias kiaušinis“.

Pasaulinės sveikatos dienos proga „Pelėdžiukų“, „Drugelių“ grupių vaikai dalyvavo „Sveikatiados“ projekto iššūkyje „Pieno tūsas“. Vaikai  kokteilius galimo  su pienu, medumi, mangu, bananais, kivi, avietėmis, serbentais ir  braškėmis.

„Žirniukų“ grupės vaikučiai su tėveliais susipažinę su šios savaitės tema „Sodinu, prižiūriu, stebiu, tyrinėju, Velykų belaukiant“. Sodino ir šia savaitę įvairius augalus namuose, atliko eksperimentus” Ledinis kiaušinis”, menines užduotėles, puošėsi namus išmargintais margučiais keliomis technikomis. Pieštomis spalvotomis vaivorykštėmis puošė langus. Palaikant idėją “Viskas bus gerai”.  Aktyviai atlikinėjo fizines  užduotis, mankšteles. Mokėsi pažinti jausmus dalyvaudami „KIMOCHI“ pamokėlėse apie vikšrelį.

Mūsų lopšelio-darželio  švietimo pagalbos specialistai aktyviai įsitraukė į nuotolinį ugdymą. Džiaugiamės aktyviu tėvų įsitraukimu, kurie noriai atlieka specialistų rekomenduotas užduotis, bendradarbiauja ir dalinasi savo įspūdžiais. Šią savaitę daug dėmesio buvo skiriama individualiam ugdytinių ir jų tėvelių konsultavimui. Konsultacijos vyko vaizdo programa (Messenger, Viber). Iš anksto su ugdytinių tėveliais buvo aptarta individualių konsultacijų galimybė nuotoliniu būdu, bei numatytas jų laikas. Individualių konsultacijų metu buvo atliekama artikuliacinė mankšta, užduotys garsų tarimo mokymui, diferencijavimui, foneminio suvokimo lavinimui, garsinės analizės pradmenų formavimui, žodyno turtinimui, bei gramatinės kalbos taisyklingumo formavimui, rišliosios kalbos ugdymui.

Dėkojame visiems tėveliams už aktyvų bendravimą ir bendradarbiavimą atliekant įvairias veiklas ir užduotis  drauge su vaikais, bei dalinimąsi savo įspūdžiais.

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt