Slide background
Slide background
Slide background

Apdovanoti lopšelio – darželio „Kregždutė“ gražiausių inkiliukų autoriai

Radviliškio miesto seniūnija 2020 metų vasario mėnesį kvietė visus Radviliškio miesto ikimokyklinio amžiaus vaikus, moksleivius, jų tėvus ir mokytojus dalyvauti konkurse „Gražiausias inkilas 2020“. Lopšelio – darželio „Kregždutė“ „Žirniukų“ grupės vaikučiai su tėveliais dalyvavo Radviliškio miesto seniūnijos organizuotame konkurse „Gražiausiais inkilas 2020”.

Konkursui buvo pateikti šeši, vienas už kitą įspūdingesni inkiliukai, kurie šiuo metu puošia Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parko erdves.

Birželio 22 d. popietę į svečius atvyko šio konkurso organizatoriai, Radviliškio miesto seniūnijos seniūnas Ernestas Mončauskas, seniūno pavaduotoja Vigilija Dževečkienė ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Mončauskienė. Svečiai padėkojo tėveliams ir vaikučiams už aktyvų dalyvavimą bei gražius ir naujus namus paukšteliams. Konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės, o už daugiausiai patiktukų surinkusio ir gražiausiu išrinktu inkilu ( Karolinos ir Adomo Mičurovų) įstaiga buvo apdovanota prizu – batutų diena darželyje.

Dar kartą dėkojame organizatoriams už prizus, nuoširdus ačiū Rapolo, Paulinos, Tėjos, Kotrynos bei Karolinos ir Adomo tėveliams už Jūsų kūrybiškumą ir aktyvų dalyvavimą.  O dabar su nekantrumu lauksime batutų dienos darželyje.

„Kregždutės“ l.d auklėtoja Erika Korsakienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt