Slide background
Slide background
Slide background

Avangardų madų šou „Mes – jaunieji dizaineriai“

         Lapkričio 8 dieną lopšelio-darželio „Kregždutė“ ugdytiniai dalyvavo Radviliškio lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ organizuotame avangardų madų šou „Mes – jaunieji dizaineriai“. Renginio tikslas – iš antrinių žaliavų kurti kostiumus, formuoti vaikams tvarios kultūros pradmenis ir skatinant juos suvokti save kaip atsakingą asmenybę, siekiančią rūšiuoti bei išsaugoti natūralią aplinką.

          Mūsų darželį atstovavo trys ugdytiniai. Rokas Janužas ir Miglė Romaraitė (Žirniukų gr.) mokytoja metodininkė Erika Korsakienė ir Ema  Barakauskaitė (Drugelių gr.) mokytoja metodininkė Edita Butnorienė. Roko ir Miglės kostiumus „Mažasis astronautas ir žvaigždelė“ padėjo pagaminti mamytės Elina ir Brigita, esame labai dėkingi už jų indėlį ir gražų bendradarbiavimą. Emutė savo kostiumą „Lauko gėlelė“  pristatė padeklamuodama  eilėraštuką apie lauko gėlelę.

          Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, kurios buvo sudėtos į dovanų maišelius pagamintus iš nebenaudojamų skėčių. Dėkojame organizatoriams už gražų renginį, naują patirtį ir geras emocijas.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos E.Korsakienė, E. Butnorienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt