Slide background
Slide background
Slide background

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS “MES LIETUVOS VAIKAI”

       Vasario 2 dieną Radviliškio lopšelio-darželio “Kregždutė”, “Kiškučių” grupės ugdytiniai su nekantrumu laukė savo draugų “Gandriukų” grupės vaikučių iš lopšelio-darželio “Eglutė”.  Susitikimo metu visi buvo pakviesti pažaisti interaktyvią viktoriną – Kahoot žaidimą “Mes Lietuvos vaikai”, kurio metu galėjo pasitikrinti savo turimas žinias apie Lietuvą. Labai džiugu, kad vaikai bendraujant ir bendradarbiaujant, viktorinos klausimus įveikė labai greitai ir lengvai.

      Vėliau lopšelio-darželio “Eglutė”, “Gandriukų” grupės  mokytoja Gitana Ramoškienė pakvietė visus į edukacinį užsiėmimą – trispalvių juostelių pynimą netradiciniu būdų, naudojant akmenėlius.  Jau puikiai įgudę pinti “Gandriukų” grupės vaikučiai labai atsakingai mokė ir “Kiškučių” grupės vaikus. Visi draugiškai išbandę šį pynimo būdą, dalijosi džiugiomis emocijomis ir nuostaba, kaip įdomu pinti naudojant netradicines priemones.

      Su “Gandriukų” grupės vaikučiais ir mokytojomis susitinkame jau ne pirmą kartą, bet kiekvieną kartą mums būna smagu ir gera kartu praleisti laiką bei išmokti vieni iš kitų daug įdomių ir naujų dalykų.

  Dėkojame savo draugams už smagų ir turiningą buvimą kartu ir tikimės, kad dar tikrai susitiksime.

                                                                Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Roberta Tkačuk ir Aiva Gilvickienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt