Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning konkurso „Geriausias Lietuvoje „eTwinning“ projektas 2020“ laimėjimas

Rugsėjo 30 dieną Vilniuje vyko programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai mokytojams gavusiems nacionalinius kokybės ženkliukus už projektų vykdymą. Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį.

Nuo 2019m. lapkričio 11 dienos iki 2020 metų sausio 11 dienos Radviliškio lopšelio – darželio „Kregždutė“ logopedė, specialioji pedagogė Daiva Asačiovienė kartu su partnere iš Šeduvos gimnazijos specialiąja pedagoge Neringa Švėgždiene sukūrė ir vykdė savo projektą „Kalėdų žvaigždės belaukiant (Waiting for christmas star!)”, skirtą specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams. Projekte dalyvavo 13 mokytojų iš Lietuvos,  1 mokytojas iš Lenkijos ir 1 – iš Latvijos. Prisijungė ir mūsų darželio „Pelėdžiukų gr.“ auklėtojos Jurga Bložienė ir Deimantė Macikienė. Šiame projekte vaikai prisiminė Kalėdų dvasią ir jos reikšmę. Prisidėdami prie kalėdinio stebuklo kūrimo pasitelkiant savo kūrybiškumą, išmonę vaikai lavino saviraišką dalyvaujant įvairiose renginiuose, akcijose, popietėse. Kurdami šventinius sveikinimus, dekoracijas gerino smulkiosios motorikos įgūdžius. Vaikai kartu su tėveliais dalyvavo grupės veiklose: kepė meduolius, juos dekoravo. Ugdėsi bendravimo ir bendradarbiavimo  įgūdžius sveikindami kitus projekto partnerius. Projekte dalyvavusios įstaigos pedagogės Daiva Asačiovienė, Jurga Bložienė, Deimantė Macikienė buvo apdovanotos nacionaliniais kokybės ženkleliais.  Projektas laimėjo programos  eTwining konkurse „Geriausias Lietuvoje eTwining projektas 2020“ teminėje kategorijoje „Metų debiutas“.

     Nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Jurga Bložiene dalyvavo eTwinningo projekte „Geltona, žalia, raudona“. Taikant STEAM ugdymą, atlikdami įvairius bandymus, tyrinėjimus, eksperimentus vaikai atliko patrauklias užduotis, kurios stiprino tautiškumo suvokimą per trispalvės idėja. Visas patyriminis ugdymas buvo įtraukiantis, vaikai mėgavosi kūrybiniu procesu, jų darbeliai gavosi unikalūs ir nepakartojami.  Vaikams veiklos labai patiko, nes suteikė kūrybinį pasitenkinimą. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su pedagogu įvykdė visas projekto veiklas. Projektas „Geltona, žalia, raudona“ surinko pakankamą balų skaičių, ir buvo suteiktas nacionalinis kokybės ženklelis. 

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt