Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning pilietiškumo ir kūrybiškumo ugdymo projektas ,,Švęskime Lietuvą“

Radviliškio l/d „Kregždutė“, „Kiškučių“ grupė dalyvavo eTwinning pilietiškumo ir kūrybiškumo ugdymo projekte ,,Švęskime Lietuvą“. Projekto tikslas – stiprinti ugdytinių tautinio tapatumo, bendrumo su aplinka jausmą. Projektas skirtas įtraukti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas į ,,Vasario 16-osios“ ir ,,Kovo 11-osios“ minėjimų ciklą. Visas šešias savaites ugdytiniai vykdė įvairias veiklas, kurių metu plėtojo savo kūrybines, pažintines galias, ugdėsi gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, puoselėjo pagarbą ir pasididžiavimą Lietuva.

Projekto metu vaikučiai susipažino su Lietuvos simboliais, tautiniu kostiumu, liaudies rateliais, dainomis. Atliko įvairius meninius, kūrybinius darbelius, virtualiai keliavo po Lietuvą. Kitus projekto partnerius kūrybiškai supažindino ir su savo miestu Radviliškiu. Atliko įvairias STEAM veiklas, kuriose atsispindėjo Lietuvos trispalvė. O projektą užbaigė viktorina „Ką žinai apie Lietuvą?“ kartu su projekto partneriais iš Panevėžio rajono,  Ramygalos l/d „Gandriukas“ „Drugelių“ grupės vaikučiais ir mokytojomis Kristina ir Laimute. Nuoširdžiai dėkojame projekto partneriams už smagiai, turiningai praleistą laiką.  Džiaugiamės, kad vaikučiams labai patiko virtualus susitikimas ir visi puikiai nusiteikę,  aktyviai dalyvavo ir dar kartą patikrino žinias apie savo gimtinę.

Projekto metu pasiekėme iškeltą tikslą, ugdėme vaikučių pilietiškumą, tautiškumą ir meilę savo kraštui. Auginkime mažose širdelėse meilę ir pagarbą savo gimtinei ir drąsiai sakykime „Mes mylime Lietuvą“

Lopšelio-darželio  „Kregždutė“, „Kiškučių grupės auklėtoja Roberta Tkačuk

2021-03-10

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2022 mir.lt