Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „Eikime kartu, šventiniu takeliu“ įgyvendintas

Gražiausių metų švenčių laukimas yra nuostabus ir stebuklingas laikotarpis visiems, o ypatingai mūsų mažiesiems vaikučiams. Nors situacija Lietuvoje dėl esamos pandemijos suvaržė mūsų susitikimus, šventes, gyvą bendravimą vieni su kitais, bet mes radome išeitį kaip sutelkti visą savo darželio bendruomenę ir kartu laukti artėjančių švenčių.

 Praėjusių metų gruodžio pradžioje Radviliškio lopšelyje – darželyje „Kregždutė“ prasidėjo eTwinning projektas „Eikime kartu, šventiniu takeliu“. Projekto kūrėjos, auklėtojos Erika Korsakienė ir Roberta Tkačuk.

Pagrindinis projekto tikslas buvo  telkti ir vienyti bendruomenę kuriant kalėdinę nuotaiką bei ugdyti supratimą apie Advento laikotarpį, Šv. Kalėdų ir Trijų Karalių švenčių prasmę. Projekto eiga: Advento vainiko įžiebimas, Advento kalendoriaus pristatymas, eglutės įžiebimas grupėje, grupės, įstaigos ir lauko erdvių  puošimas, bendradarbiavimas su tėveliais, lauko dekoracijų kūrimas, kalėdinių meduolių namelių gaminimas, atviruko gaminimas ir siuntimas paštu seneliams (labai džiaugėmės sulaukę tėvelių atsiliepimų apie senelių nuostabą, džiaugsmą ir netgi ašaras, gavus anūkų siųstus sveikinimus), interaktyvūs skambučiai tarp grupių, kalėdinis sveikinimas  įstaigai; pramoga „Mus aplankė Trys Karaliai“.

Džiaugiamės, kad dėka visų projekto dalyvių išsikeltus tikslus ir uždavinius sėkmingai įgyvendinome. O netikėtai darželį užklupęs karantinas, nesutrukdė tęsti projekto toliau tik dėka mūsų šaunių ir aktyvių tėvelių. Jie visas siūlomas veiklas kartu su vaikučiais kuo puikiausiai atliko namuose ir nuoširdžiai dalinosi visomis akimirkomis su  projekto dalyviais.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems projekte,  už buvimą kartu, už bendravimą kartu, už veikimą drauge, nes visa tai ir kuria bendruomeniškumo pamatus. 

Projekto apibendrinimui buvo vykdoma tėvelių bei pedagogų apklausa, o projekto prisiminimais dar ilgai džiaugsimės virtualioje projekto knygoje „Eikime kartu, šventiniu takeliu“.

 

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ auklėtojos: Erika Korsakienė ir Roberta Tkačuk

 

https://read.bookcreator.com/sePndyAQchTbiOoIa6g6BSC3z1K2/Mlgdkx0vSXacKwcYAs9Wag

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt