Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „Globokime paukštelius“ „Let‘s care the birds“

Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“, „Kiškučių“ grupės vaikučiai dalyvauja eTwinning projekte „Globokime paukštelius“/ „Let‘s care the birds“. Projekto tikslas – plėsti vaikų žinias apie žiemojančius paukščius, formuojant rūpestingą požiūrį į gyvūnus, norą padėti ir globoti juos sunkiomis žiemos sąlygomis. Ypatingai šią šaltą žiemą mūsų mažiesiems draugams buvo reikalinga didelė pagalba ir globa.

Projekte dalyvauja ir gerąja patirtimi dalijasi ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių: Latvijos, Lenkijos, Turkijos, Bulgarijos ir  Rumunijos pedagogai.

Šio projekto metu atliekant įvairias veiklas, gaminant darbelius, įsitraukiant į STEAM veiklas  „Kiškučių“ grupės vaikučiai plėtė ir gilino žinias apie Lietuvoje žiemojančius paukštelius bei tyrinėjo jų gyvenimo ypatumus šaltuoju metų laiku. O svarbiausia tai, kad formuojasi ir   ugdytinių vertybinės nuostatos ir supratimas, kaip svarbu globoti gamtą bei puoselėti pagarbą gyvybei.

Džiaugiamės ir dar kartą nuoširdžiai dėkojame „Kiškučių“ grupės tėveliams, kurie labai aktyviai įsitraukė į projektą ir kartu su savo vaikučiais ne tik pagamino daug įvairių, gražių, didelių ir mažų lesyklėlių, bet ir atnešė daug lesalo, taip pagelbėdami paukšteliams išgyventi šią labai šaltą žiemą.

Smagu matyti, kaip mūsų mažieji draugai atskrenda į lesyklėles ir džiaugiasi  radę jas pilnas maistelio.

 Tikrų tikriausia tiesa, kad gerų darbų darymas praturtina ne tik tuos, kurie ima, bet ir tuos, kurie duoda.

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ „Kiškučių“ grupės auklėtoja Roberta Tkačuk

2021-02-25

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2022 mir.lt