Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „Lietuvai 103 maži žingsneliai“

„Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašom ir tariam jį kartu su kitais nemažiau vertais, garbintais tautų ir valstybių vardais, norim, kad su pagarba mus ištartų“

Justinas Marcinkevičius

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šiais metais Lietuva švenčia 103- iąjį gimtadienį. Gimtadienius reikia švęsti linksmai ir kūrybiškai. Todėl Kauno lopšelio darželio „Klausutis“ meninio ugdymo mokytoja Sonata Jonauskienė sumanė Lietuvos gimtadienį paminėti išskirtinai ir bendradarbiaudama su Radviliškio lopšelio – darželio „Kregždutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Erika Korsakienė sukūrė eTwinning projektą  „Lietuvai 103 maži žingsneliai“. Projekto tikslas: skatinti vaikų netradicinį fizinį aktyvumą ugdant vaikų tautiškumą, patriotiškumą, meilę Lietuvai bei formuoti įprotį šventes švęsti fiziškai aktyviai.

Vasario 16 – osios išvakarėse lopšelio – darželio „Kregždutė“ , „Žirniukų“, „Kiškučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikučiai su auklėtojomis pasipuošę Lietuvos trispalvėmis, su plačiomis šypsenomis veiduose, širdyse jausdami pasididžiavimą Tėvyne paminėjo Lietuvos gimtadienį nueidami, nubėgdami ar nužingsniuodami 103 mažus žingsnelius. „Žirniukų“ grupės vaikai pasveikino Lietuvą pagamindami neišpasakyto grožio sniego tortą.

Dalyvaudami šiame projekte vaikai susipažino su netradiciniais Valstybės gimtadienio šventimo būdais, ir suprato, kad gimtadienius švęsti galime net labai aktyviai, ir tai daryti žymiai smagiau, ir žinoma sveikiau.

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ auklėtoja Erika Korsakienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt