Slide background
Slide background
Slide background

eTwinning projektas „Meilė – draugystė – gerumas – gyvūnai mūsų draugai“ l/d „Kregždutė“

Spalio 4 -oji Pasaulinė gyvūnų globos diena. Norėdami ją paminėti l/d „Kregždutė“ auklėtoja Erika Korsakienė inicijavo projektą „Meilė – draugystė – gerumas – gyvūnai mūsų draugai“, kurio tikslas ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų vertybines nuostatas, kad rūpinimasis gyvūnu moko ne tik atsakomybės ir priežiūros, bet ir užuojautos. Į projektą įsitraukė 33 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Spalio 1- 11 dienomis įstaigos vykdė akciją „Ištiesk gerumo ranką“ – kurios tikslas paaukoti maisto ir priežiūros priemonių beglobiams gyvūnams, po to viską pristatyti į jiems artimiausią beglobiais gyvūnais besirūpinančią organizaciją. Pedagogai kartu su vaikučiais vykdė įvairias veiklas, kurios skatino domėtis gyvūnais (vedėsi gyvūnus į grupes ir juos pristatė, domėjosi artimiausioje aplinkoje sutinkamais gyvūnais, rengė savo augintinių foto parodas, netgi patys tapo gyvūnėliais panaudodami piešimo ant veido techniką ir t.t)

28 ikimokyklinio ugdymo įstaigos sudalyvavo kūrybinių darbų parodoje „Mano mylimiausias gyvūnėlis“. Sulaukėme daugiau nei 50 įvairiausia technika padarytų darbelių, kurie vienas už kitą gražesni. Darbeliai spalio 9-29 dienomis eksponuojami Radviliškio viešojoje bibliotekoje.

„Kregždutės“  lopšelio-darželio bendruomenė taip pat neatsiliko darydami gerus darbus. Piešė piešinius, vedė edukacines pamokėles su augintiniais, bei aukojo maisto beglobiams gyvūnams. Ir spalio 21 dieną „Žirniukų“ ir „Kiškučių“ grupių vaikučiai, tėvai, auklėtojos  visas dovanas nuvežė į VšĮ „Šiaulių letenėlę“. Išvykos metu turėjome galimybę iš arčiau pamatyti gyvūnėlių gyvenimą, kurie neturi namų. Kiekvienas iš jų nori būti pavedžiotas, paglostytas ir pamyluotas. Jeigu kas nors turite galimybę nuvykti į „Šiaulių letenėlę“ būtinai taip ir padarykite, nes papildomų rankų ir pagalbos ten visada reikia.

Nuoširdus ačiū visiems projekto dalyviams už Jūsų indėlį į šį projektą. Tikime, kad geri darbai niekada nesibaigia.

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt