Slide background
Slide background
Slide background

Interaktyvi viktorina „Metų laikai“

       Gruodžio 13 dieną neišsigandę gausaus sniego ir didelių pusnių į svečius pas „Žirniukus“ atskubėjo draugai iš lopšelio – darželio „Eglutė“, „Ežiukų“ ir  grupės auklėtoja Žydrūna M.

         Pailsėję po nelengvos kelionės pėsčiomis, vaikai susirinko pažaisti. O žaidimas ne bet koks. Žaidėme interaktyvią viktoriną Kahoot „Metų laikai“, kurios metu reikėjo spėti ne tik  pasitarti su komandos draugais, bet ir kuo greičiau paspausti teisingą atsakymą planšetiniame kompiuteryje. Kadangi viktorina anot vaikų buvo tikrai nesunki ir greitai vaikai atsakė į visus klausimus, nusprendėme pažaisti žaidimą-dėlionę „Surask porą“. Žaidžiant šį žaidimą reikėjo labai atidžiai stebėti atverčiamus langelius. O pabaigoje „Žirniukai“ su auklėtoja Erika,  parodė veiklą su robotuku Tuku (PHOTON robotu), kurios metu draugai mokėsi užprogramuoti robotuką, kad įveiktų pasirinktą kelią.

      Labai džiaugiamės draugų viešnage bei smagiai kartu praleistu laiku. Ir su nekantrumu lauksime kelionės pas draugus, nes kvietimą jau turime.

                                      „Žirniukų“ grupės auklėtoja Erika K.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt