Slide background
Slide background
Slide background

„Kiškučių“ grupė dalyvauja iniciatyvoje „Pasakų iššūkis“

Nuo rugsėjo 21 dienos „Kiškučių“ grupės ugdytiniai dalyvauja Respublikinės „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ iniciatyvoje „Pasakų iššūkis 2022“, kurios autorė ir organizatorė yra Akvilė Sadauskienė. Ši graži iniciatyva prasidėjo 2019 m. ir jos koncepcija bei tikslas – skatinti žodinio kultūros paveldo – liaudies pasakos, kaip ugdymo ir ugdymosi kultūra priemonės, žinomumą, priminti jos svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, didinant pagarbą protėvių paveldui ir kultūrų įvairovei. 

Kiškučių grupės vaikučiai kiekvieną dieną keliauja į pasakų pasaulį, kuriame klausosi įvairiausių  pasakų iš tokių leidinių kaip „Laimė“, „Mėlynasis karoliukas“ (parengė ir sudarė A. Sadauskienė) ir  atlieka įvairias integruotas užduotis. Tačiau kartais ugdytiniai klauso ir lietuvių ar kitų pasaulio šalių liaudies pasakų, kurios taip pat labai įtraukia ir sudomina.

Džiugu matyti, kaip ugdytiniai noriai ir įdėmiai klausosi pasakų, kaip diskutuoja ir išreiškia kilusias emocijas. Vaikučiai klausėsi pasakų ir nuotoliniu būdu, kur pati Akvile Sadauskiene jas sekė. Susitikimo metu ne tik klausėmės pasakų, bet ir  kalbėjomės, atsakinėjome į įvairius klausimus.

Nors  pasakų iniciatyva jau įsibėgėjo, bet mūsų dar laukia daug įvairių ir be galo įdomių pasakų.

                                                   L/d „Kregždutė“ ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Roberta T.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt