Slide background
Slide background
Slide background

L/d „Kregždutė“ atstovai dalyvavo renginyje „Oranžinės šypsenos diena“ Vilniuje

Rugsėjo 27 d. atstovai iš „Kiškučių“ grupės ( Viltė, Rugilė, Adelė, Liepa, Nojus, Augustas)  mamomis Daiva ir Inga bei  auklėtoja Roberta ir „Žirniukų“ grupės atstovės Paulina ir Elžbieta su auklėtoja Erika dalyvavo renginyje „Oranžinės šypsenos diena“ Vilniuje Vingio parke ir prisidėjo prie didžiausio iš akmenų Archimedo spiralės rekordo Lietuvoje, nuveždami 60 savo dekoruotų akmenukų, bei 8 moliūgus oranžinei šypsenai, kuriuos po renginio paliko organizatoriams, kurie juos perdavė labdaringoms organizacijoms.

Visi šventės dalyviai šoko bendrą šokį – dovaną Žemei – „Mes Žemės vaikai“.  Asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę” komanda pakvietė visus susiburti ir atstovauti tarptautiniame renginyje, skirtame Taikai pasaulyje. Vadovė Dalia Skvireckienė pravedė meditaciją už taiką, per kurią apkabinome pasaulį linkėdami: „Tebūnie taika visoje Žemėje, kiekvienuose namuose ir mūsų širdyse!“ Šventėje dalyvavo pasakų personažai, buvo galima paskanauti moliūgų sriubos.

Renginio ir projekto organizatoriai Vilniaus lopšelis – darželis „Rūta“, kurių tikslas parodyti mažos moliūgo sėklytės galingą jėgą, subūrusią visą Lietuvą ir lietuvius gyvenančius svetur, bendrai veiklai. Pasaulinę širdies dieną sušildyti savo šypsenomis tuos, kuriems labiau to reikia, juk jos nieko nekainuoja. Organizatoriai sako: būkime nuoširdūs, išmokime stebinti ir stebėtis, džiaukimės kitų sėkme, auginkime savyje pasitikėjimą, rodykime gražų pavyzdį vaikams ir ugdykime gerumo, pakantumo, meilės jausmą.

Džiaugiamės dalyvavę ir prisidėję prie rekordo siekimo.

 „Kregždutės“ l/d  auklėtojos Erika Korsakienė ir Roberta Tkačuk

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt