Slide background
Slide background
Slide background

LIETUVOS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ STEAM KŪRYBINIŲ DARBŲ FOTOGRAFIJŲ VIRTUALI PARODA „VELYKŲ MARGUTIS“

Šv. Velykos viena gražiausių pavasario švenčių, kurios neatsiejamas simbolis yra margutis. Tad Radviliškio lopšelis- darželis „Kregždutė“ nuo kovo 17 iki balandžio 17 dienos organizavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų virtualią fotografijų parodą „Velykų margutis“. Parodos tikslas – įtraukti ugdytinius, bendruomenes į aktyvią kūrybinę veiklą ir taikant STEAM metodikos elementus sukurti Velykų margutį. Parodą organizavo – Radviliškio l/d „Kregždutė“.  Atsakingos už parodos įgyvendinimą pedagogės: Deimantė Macikienė, Kristina Maselskienė, Edita Butnorienė ir Dalia Margaitienė. 

Džiaugiamės gausiu dalyvių būriu bei įdomiais ir išskirtiniais margučiais, kurie buvo kuriami laikantis STEAM metodikos principų. Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą. Tikimės, kad drauge praleistas laikas kuriant Šv. Velykų margučius kitaip buvo įdomus, įtraukiantis, skatinantis ieškoti ir atrasti, ugdė kūrybinius gebėjimus.

 Kviečiame pasižiūrėti virtualią parodą ir pasigrožėti netradiciniais Velykų margučiais.

 

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt