Slide background
Slide background
Slide background

„Lik sveikas, darželi“ – taria „Kiškučių“ grupės vaikai

Štai ir atėjo ta diena, kai su neapsakomu džiaugsmu ir kartu liūdesiu „Kiškučių“ grupės vaikučiai, tėveliai ir auklėtojos susirinko paskutinį kartą pabūti kartu nuostabioje išleistuvių šventėje „Lik sveikas, darželi“. Tai yra labai svarbus įvykis, nes užveržiamas vienas vaiko gyvenimo etapas ir atverčiamas kitas.

 Šventę atidarė mūsų darželio direktorė ir  linkėjo visiems ugdytiniams didžiausios sėkmės tolimesniame kelyje. Mes, auklėtojos, linkėjome vaikučiams, kad jų spalvota vaikystės pasaka, kuri kupina nuotykių, atradimų, džiaugsmo ir stebuklų niekada nesibaigtų. Drąsinome su dideliu noru kopti į mokslo kalnus bei dėkojome vieni kitiems už nuoširdų, atvirą bendravimą visus tuos parėjusius metus. Visi kartu žiūrėjome video medžiagą, kurioje vaikučiai išsakė savo mintis apie darželį ir čia praleistą laiką bei siuntė pačius gražiausius palinkėjimus savo draugams ir auklėtojoms.

Šventės metu vaikučiai buvo apdovanoti dovanėlėmis bei įteikti diplomai su nominacijomis. O lauke vaikučių laukė staigmena – siurprizas susitikimas su smagiaisiais animatoriais. Džiugu buvo matyti, kaip skamba vaikučių juokas ir nedingsta šypsenos veiduose.

 Dar kartą norime jums – mūsų mieli Kiškučiai, palinkėti sėkmės, ištvermės, noro daug, daug pažinti, išmokti ir atrasti.

 „Kregždutės“ l/d  „Kiškučių“ grupės auklėtojos Roberta ir Deimantė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt