Slide background
Slide background
Slide background

Nacionaliniai „eTwinning“ apdovanojimai

         Rugpjūčio 25d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Vilniuje Botanikos sode rinkosi aktyviausi programos „eTwinning’ bendruomenės nariai. Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai vykdę programos „eTwinning“ projektus 2020-2021 mokslo metais. Programos „eTwinning“ mokykla“ 2020-2021 ženkleliais įvertintos Lietuvos mokyklos.

   Radviliškio lopšeliui – darželiui suteiktas programos „eTwinning mokykla“ ženklelis. Suteikiamas pripažinimas bei įvertinami ne pavieniui programoje dalyvaujantys mokytojai, bet tos pačios mokyklos mokytojų ir vadovų komandos veikla, atsidavimas bei darbas. Šis apdovanojimas reiškia, kad mokykla pripažinta lydere šiose srityse:

§  Skaitmeninės veiklos;

§  El. saugumo veiklos;

§  Inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų;

§  Personalo tęstinio profesinio tobulėjimo skatinimo;

§  Personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo.

    Nacionalinius kokybės ženkliukus gavo ir mūsų lopšelio – darželio pedagogės: Roberta Tkačuk, Deimantė Macikienė, Erika Korsakienė, Jurga Bložienė, Edita Žukauskienė, Daiva Asačiovienė, Kristina Maselskienė.   Projektai užima svarbią vietą lopšelio – darželio veikloje. Dalyvavimas eTwinning projektuose – tai dar viena galimybė dalintis patirtimi, idėjomis, bendrauti ir bendradardarbiauti su šalies ir užsienio pedagogais ir ugdytiniais.

 Programa eTwinning padeda tobulinti mokymo įgūdžius, sudominti vaikus, suteikti daugiau galimybių mokytojams, mokyklai.

                       Sveikiname visus kūrybingus, aktyvius, inovatyvius pedagogus.

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt