Slide background
Slide background
Slide background

„Parko labirintai-2023“

Nepabūgę rudeniško oro, spalio 20 dienos rytmetį Radviliškio miesto ikimokyklinių įstaigų vaikučiai atskubėjo į Radviliškio miesto Eibariškių parką, kur  tradiciškai jau trečius metus vyko Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ organizuojama sportinė – orientacinė pramoga „Parko labirintai“. Šios pramogos  tikslas – tenkinti prigimtinį vaikų judėjimo poreikį bei supažindinti su orientavimosi sportu taikant šiuolaikines inovatyvias priemones.

Džiugu, kad šiemet pramogoje dalyvavo visos keturios komandos iš Radviliškio miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų:  Radviliškio lopšelio–darželio „ Eglutė“ „ Ežiukų“ ir „ Spinduliukų “ komandos, mokytojos Ž. Mickūnienė ir J. Malinauskienė, lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ „ Žvaigždukų“ komanda, mokytoja   R. Šilianskienė      bei lopšelio – darželio „Kregždutė“ „Žirniukų“ komanda, mokytoja A. Gilvickiene.

 „Parko labirintai“ dalyvius pasitiko linksmosios katytės, kurios įteikdamos dalyvio korteles, palinkėjo visiems puikios nuotaikos ir smagių įspūdžių. Renginio pradžioje  sveikinimo žodį tarė lopšelio – darželio „Kregždutė“ direktorė Jolanta Pranevičienė. Direktorė pasidžiaugė sportinės pramogos dalyvių gausa ir   palinkėjo visiems šventės dalyviams gražių sportinių akimirkų, gero laiko kartu su draugais  bei puikios orientacijos parke.

Po sveikinimo žodžių vaikučiai ir mokytojos smagiai ir išradingai pristatė savo komandas ir atliko bendrą rytinę nuotaikingą mankštą. Apšilusios ir puikiai nusiteikusios komandos išsitraukė vokus su jiems skirtomis trasomis, kuriose jų laukė linksmieji parko personažai: Meškute, Beždžionėlė, Laputė, Kiškis ir Zebriukas su paruoštomis smagiomis užduotėlėmis. Šiais metais užduotėlės buvo užkoduotos QR kodais, kuriuos vaikučiai panaudodami IKT priemones turėjo atkoduoti ir jas įveikti.

Norime pasidžiaugti, kad šiemet visi dalyviai buvo labai gerai pasiruošę, puikiai orientavosi ir ypatingai greitai įveikė užduotis. Pasiekę finišą vaikučiai vaišinosi šilta arbata bei gardumynais.

Renginio pabaigoje „Parko labirintų“ organizatoriai padėkojo visiems už jų ištvermę, puikią orientaciją, gerą nuotaiką ir įteikė visiems dalyviams padėkas, atminimo statulėles,  medalius bei  saldžias dovanėles.

                                                          Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: E. Korsakienė ir R. Tkačuk

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt