Slide background
Slide background
Slide background

POPIETĖ “PRIE KAVOS PUODELIO”

Spalio 1 – ąją minima Tarptautinė kavos diena, o spalio 5 – oji Pasaulinė mokytojų  diena. Radviliškio lopšelio-darželio “Kregždutė” bendruomenė nusprendė šias dvi dienas sujungti į vieną ir susirinko į jaukią, smagią ir kava kvepiančią popietę.

Popietei visi bendruomenės nariai ruošėsi iš anksto. Pasiskirstę komandomis, turėjo parengti komandos pristatymą bei paruošti kuo įdomesnę kavą. Komandos paruošė 7 kavos  rūšis. Visos komandos stebino ne tik išskirtiniais kavų skoniais, bet ir paruošimo būdais. O ragaujamos kavos skonį sustiprino komandų originalūs, išradingi ir be galo linksmi pristatymai.

Popietės metu bendruomenės nariai įsitraukė ir į įvairius žaidimus. Daug gerų emocijų patyrė žaisdami internetinę viktoriną “Kahoot”. Azartas, juokas ir puiki nuotaika džiugino visus popietės dalyvius. Po viktorinos komandos buvo apdovanotos išskirtinėmis kavos rūšimis.

Popietės pabaigoje visiems susirinkusiems buvo įteiktos padėkos už nuoširdų indėlį ir  gražų bendradarbiavimą ruošiantis “Kavos popietei“.

Užbaigdami popietę pažadėjome vieni kitiems – visada atrasti laiko šiltam pasisėdėjimui su kolega prie kavos puodelio.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2022 mir.lt