Slide background
Slide background
Slide background

Projektas „Eikime kartu, šventiniu takeliu“ lopšelyje – darželyje „Kregždutė“

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas laikotarpis, įtraukiantis mus į pasiruošimo ratą. Šiemet šis laikotarpis kitoks, bet lopšelio – darželio „Kregždutė“ bendruomenė susitelkė bendrai veiklai norėdami sukurti visiems šventinę nuotaiką. Negalėdami bendrauti gyvai bendravimą perkėlėme į virtualią erdvę, eTwinning platformoje sukurdami projektą „Eikime kartu, šventiniu takeliu“, kurio tikslas: ugdyti (is) ir stiprinti bendruomeniškumo jausmą bei supratimą apie Advento laikotarpį, Šv. Kalėdų ir Trijų Karalių švenčių prasmę.

Projektą pradėjome Advento vainiko įžiebimo švente. Visos darželio grupės prisijungė Zoom platformoje. Kaip smagu buvo vieniems kitus pamatyti, pamojuoti, perduoti linkėjimus ir visiems kartu uždegti pirmąją Advento vainiko žvakę – Vilties žvakę.

Vienas iš projekto etapų, lauko erdvių puošimas. Kiekviena grupė turėjo savo teritoriją, kurią puošė savo pagamintomis šventinėmis dekoracijomis. Labiausiai dėkojame tėveliams, kurie labai aktyviai įsitraukė į šį procesą ir lauko erdves papuošė pačių gamintais nykštukais, o mamytės su vaikučiais kepė, statė ir puošė meduolinius namelius, kurių nuostabus kvapas sklando po visą darželį.

„Sakoma, kad tas, kas geba džiaugtis kiekviena diena, nelaukdamas šventės, yra pats turtingiausias…“

Kviečiame akimirkai stabtelėti, atsikvėpti ir pajusti ore tvyrančią artėjančių stebuklų ir magijos nuotaiką!

 

Lopšelio- darželio „Kregždutė“ auklėtojos E.Korsakienė, R. Tkačuk

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt