Slide background
Slide background
Slide background

Projektas „Žaidimai moko“ įsibėgėja

Baigėsi ilgalaikės programos „Ikimokyklinio ugdymo mokytojų kompetencijų tobulinimas, ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų įvairias kompetencijas, panaudojant žaidimą, patyriminį ugdymą ir psichomotorinę veiklą“ pirmasis  modulis „Patyriminio ugdymo ir žaidimo derinimas, atsižvelgiant į šiuolaikinių vaikų charakteristikas“ . Programoje dalyvauja „Drugelių“, „Žiogelių“, „Bitučių“, „Pelėdžiukų“, „Žirniukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai ir pedagogai.

Programos veiklos  labai praturtino darželyje vykstantį ugdymo procesą. Įdomios, įnspiruojančios veiklos skatino stebėti, tyrinėti supančią gamtą ir taip lavinti sensorinius pojūčius,  įgyti praktinių žinių bei atsiskleisti vaikų kūrybiškumui.  Patyriminės veiklos, bandymai, tyrimai, eksperimentai skatino vaikų norą ieškoti, domėtis, pasinaudoti jau turima patirtimi. Ypač patiko eksperimentai su druska, jos savybių tyrinėjimas.  Labai geros užduotėlės su raidėmis, kurios  lavina vaikų atmintį, padeda įsiminti, rasti pirmąją žodžio raidę. Supaprastintos , individualizuotos  ir pritaikytos užduotys buvo labai naudingos  patiems mažiausiems ir vaikams su spec. poreikiais. Projekto „Žaidimai moko“ užduotys paįvairino logopedines pratybas, kurių metu buvo ugdomos komunikavimo ir pažinimo kompetencijos. Spalio mėnesį daugiausia veiklų vyko lauke. Visos veiklos vykdytos lauke buvo smagios ir suteikė daug džiaugsmo. Vaikus labiausiai sužavėjo menų siena „Lietus ant lapų“, jie su didžiule nuostaba stebėjo bėgančius dažus nuo lapų. Taip pat labai įdomi ir naudinga užduotis „Aplinkos tyrinėjimas“, kuri vaikus paskatino atidžiau tyrinėti supančią aplinką, pastebėti net mažiausius dalykus gamtoje (kiek džiaugsmo suteikė pastebėtas voratinklis, voras, rasos lašelis).

Antrasis programos modulis vyks nuo š.m. lapkričio pradžios  iki 2021m. sausio pabaigos. Visų laukia dar daugiau įdomios veiklos ir naujų atradimų.

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt