Slide background
Slide background
Slide background

Projekto „Kur tu?“ „eTwinning“ Nacionalinis kokybės ženklelis pedagogei Daivai Asačiovienei

Rugpjūčio 27 dieną Vilniuje vyko programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai. Renginys skirtas apdovanoti tiek mokytojus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančius Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus.  Radviliškio lopšelio – darželio „Kregždutė“ logopedė – specialioji pedagogė Daiva Asačiovienė buvo apdovanota Nacionaliniu kokybės ženkleliu už projektą   „Kur tu?“.  Nacionalinis kokybės ženklelis suteikiamas mokytojams, kurie vykdo puikius projektus programoje „eTwinning“, ir jis parodo, kad projektas pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje. Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

    Rugpjūčio 28 d. vyko „eTwinning“ nacionaliniai mokymai, tikslas – supažindinti projektų vykdytojus su metodais, kurie prisidėtų prie projektų kokybės gerinimo ir rezultatų viešinimo; pristatyti naujausius IKT įrankius projektinei veiklai.

    eTwinning – tai bendruomenė Europos mokykloms. Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2019 mir.lt