Slide background
Slide background
Slide background

Radviliškio rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų sportinė–orientacinė pramoga „Parko labirintai“

      Spalio 21 – osios rytmetį Radviliškio miesto ikimokyklinukai sugužėjo į Radviliškio miesto Eibariškių parką, kuriame vyko jau antroji sportinė – orientacinė pramoga „Parko labirintai“. Pramogos tikslas – tenkinti prigimtinį vaikų judėjimo poreikį bei supažindinti su orientavimosi sportu.

      Atskubančius dalyvius pasitiko linksmosios pelytės. Į šventę nepabūgę naujų iššūkių atskubėjo: Radviliškio lopšelio – darželio „ Žvaigždutė“, „Žvaigždukų“ ir „Drugelių“ komandos su auklėtojomis Daiva Malčiauskiene ir Rima Mateliūniene, lopšelio – darželio „Eglutė“, „Smalsučių“ komanda su auklėtojomis Gitana Ramoškiene ir Rūta Šadbariene bei lopšelio – darželio „Kregždutė“, „Kiškučių“ komanda su auklėtoja Aiva Gilvickiene.

       Sveikinimo žodį tarė lopšelio – darželio „Kregždutė“ direktorė Jolanta Pranevičienė. Direktorė komandoms palinkėjo džiugios nuotaikos, gero laiko ir puikios orientacijos parke. Po smagios ir nuotaikingos mankštos su linksmosiomis pelytėmis, komandos burtų keliu išsitraukė kamuoliuką, kuris simbolizavo jų trasos spalvą. Kad žingsniuoti trasa būtų dar įdomiau, pelytės paruošė komandoms STEAM užduotį „Surask spalvą gamtoje“. Trasose komandų laukė linksmai nusiteikę parko gyventojai, kurie  turėjo paruošę savo užduotis (sudėlioti dėlionę iš gamtinės medžiagos, surasti lobį, įveikti kliūtį ir atlikti sportinę rungtį). Komandos puikiai ir greitai įveikė visas užduotis, džiaugdamiesi puikiu oru atskubėjo į finišą. Sugrįžusios komandos jėgas atgavo paskanavę užkandžių ir atsigėrę šiltos arbatos.

       Už sėkmingai  ir kruopščiai atliktas užduotis lopšelio – darželio „Kregždutė“ direktorė Jolanta Pranevičienė įteikė komandoms organizatorių padėkas, prizus, saldžias dovanėles bei „Parko labirintai“ atminimo statulėlę.

 Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir gerą nuotaiką bei tariame iki pasimatymo kitą rudenį.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2022 mir.lt