Slide background
Slide background
Slide background

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „SVEIKI SUGRĮŽĘ, PAUKŠTELIAI!“

Radviliškio lopšelis – darželis „Kregždutė“  kovo 1-26 dienomis organizavo Respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbelių parodą „Sveiki sugrįžę, paukšteliai!“. Šios parodos iniciatorės – Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ pedagogės: Vaiva Kavaliauskaitė, Daiva Belevičienė ir Roberta  Tkačuk.

Parodos tikslas – formuoti  ugdytinių vertybines nuostatas globojant gamtą ir puoselėti pagarbą gyvybei bei plėtoti ir skatinti vaikų meninius, kūrybinius gebėjimus, saviraišką. Rengiant parodą siekėme  ne tik supažindinti vaikučius su parskrendančiais paukščiais, bet skatinome džiaugtis bundančia gamta ir grįžtančiais paukšteliais.

Labai džiugu, kad paroda susilaukė didelio susidomėjimo, dalyvavo net 179 Lietuvos pedagogai ir jų ugdytiniai. Visi vaikučių darbeliai nuostabūs ir unikalūs. Siunčiame visiems dalyvavusiems parodoje šiltus linkėjimus ir linkime gražaus, šilto pavasario bei, kad kuo dažniau Lietuvos paukštelių giesmelės džiugintų mūsų visų širdeles.

Šiandien balandžio 1-ąja minima pasaulinė paukščių diena, tad kviečiame pasižiūrėti virtualią parodą ir prisiminti, kokie nuostabūs ir gražūs mūsų sparnuotieji pavasario pranašai.

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ informacija

2021-04-01

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt