Slide background
Slide background
Slide background

Rudens mažoji olimpiada

              Rugsėjo 27d. Radviliškio l/d. „Kregždutė“ vyko „Rudens mažoji olimpiada 2021“. Olimpiadą atidarė pasakų personažas Pimpačkiukas į sporto aikštyną atnešęs  olimpinę ugnį. Jis iškilmingai pasveikino visus dalyvius su sportine švente, palinkėjo gerų startų, ištvermės ir sėkmės visoms komandoms. Ir pakvietė visus dalyvius su juo kartu atlikti „Pimpačkiukų“ mankštą. Linksma, energinga muzika,  smagios  užduotėlės neleido vaikučiams nuobodžiauti, suteikė  gerų emocijų. Visi apšilę ir pasimankštinę, pasiskirstę komandomis, patraukė į atskiras  judėjimo zonas, kuriose laukė įvairios olimpinės užduotys.

        „Saulučių“ grupės mažieji mokėsi įveikti nesudėtingas  kliūtis, lenktyniavo mašinėlėmis, žaidė judrius žaidimus „Spalvoti lankai“, „Mažos mašinėlės“. „Kačiukų“ grupės vaikučiai smagiai spardė kamuolius, šokinėjo per lankus, smagiai bėgiojo ir  patyrė daug džiugių emocijų sportuodami drauge. „Bitučių“ grupės ugdytiniai  išbandė savo taiklumą mėtydami įvairaus dydžio žiedus ant kūgių. Visi puikiai vaidino padavėjus, nes turėjo nešioti „ledus“. Taip pat lindo pro lankus, juos suko ant rankų. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai pasiskirstę komandomis linksmai varžėsi estafetėse „Išrūšiuok kamuoliukus pagal spalvas“, „Nunešk – parnešk lanką“, „Neišmesk ledo“.  Pabaigę sportuoti suskandavo savo grupės šūkį. „Žiogelių“ gr. ugdytiniai  taip pat aktyviai rungtyniavo estafetėse „Linksmasis keliukas“, „Nešk, tik nepamesk“, „Skraidančios skarelės“, miklino pirštukus pinant kaseles. „Žirniukų“ grupės  mažieji žaidė žaidimus „ Spalvoti kamuoliukai“ , „Mesk į lanką“, „Vingiuotas takelis“. „ Drugelių“ grupės vaikučiai   sportavo su spalvotu, kaip vaivorykštė parašiutu, jie    bandydami išlaikyti spalvotus kamuoliukus ant parašiuto  vystė savo jėgą, koordinaciją, lankstumą,  greitumą. Vėliau žaidė judrų žaidimą „Pūsk vėjeli“, šokinėjo per lankus, lenktyniavo vienas su kitu. „Kiškučių“ grupės vaikučiai nuotaikingai nusiteikę atliko sportines užduotis, draugiškai rungtyniavo linksmose estafetėse ir išbandė savo greitumą, vikrumą ir taiklumą.

       Svarbiausias Olimpiados tikslas – judesiu suteikti vaikams džiaugsmą buvo įgyvendintas. Vaikučiai buvo maloniai nuvargę, bet su plačiomis šypsenomis  veiduose. Olimpiada baigėsi visų dalyvių apdovanojimais.    dalyvavimą ,  aktyvumą, ištvermę, lankstumą, greitumą, sportiškumą, kūrybiškumą visi buvo apdovanoti  diplomais, kuriuos visiems įteikė linksmasis Pimpačkiukas. Labai džiaugiamės, kad į mūsų darželį sugrįžo aktyvus sportas.

Lopšelio – darželio „Kregždutė“ auklėtoja, metodininkė Edita Butnorienė  

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt