Slide background
Slide background
Slide background

„SPORTUOJU AŠ, SPORTUOJI TU, SPORTUOJAME VISI KARTU!“

„KIŠKUČIŲ“ GRUPĖS VAIKUČIŲ IR TĖVELIŲ SPORTINĖ PRAMOGA

„SPORTUOJU AŠ, SPORTUOJI TU, SPORTUOJAME VISI KARTU!“

       Ruduo – metas, kai būtina pasirūpinti savo imunitetu ir stiprinti organizmą ne tik sveiku maistu, vitaminais, bet ir aktyviu judėjimu. Judėjimas vaikams yra labai svarbus, nes stiprina jų fizinę ir emocinę sveikatą. O komandinė aktyvi veikla su šeima dar stiprina ir jų socialinius ryšius, kuria gražius tarpusavio santykius bei puoselėja bendruomeniškumo jausmą.

     Rugsėjo 30 dienos popietę į darželį susirinko vaikučiai, tėveliai, sesės ir broliai smagiai pasibūti ir pasportuoti. „Kiškučių“ grupės vaikučiai kartu su šeimos nariais puikiai nusiteikę ir atlikę  mankštelę, žaidė smagias estafetes: „Pernešk moliūgėlį“, „Kiškio morkos“ , „Ežiuko obuoliukai“. Vaikučiai komandoje su savo šeimos nariu puikiai įveikė kelyje pasitaikiusias kliūtis ir gerai atliko visas užduotis. Ypač smagu buvo matyti tėvelių rungtynes „Kas greičiau?“, kurie pasiskirstę į dvi komandas turėjo iš kaštonų kuo greičiau išdėlioti šypsenėlę. Šypsenėlės tapo mūsų sportinės pramogos talismanu.

       Smagu buvo matyti, kaip vaikučiai džiaugiasi sportuodami su savo šeima, kaip vieni kitus palaiko, gražiai bendrauja ir bendradarbiauja siekdami vieno tikslo. Pramogos pabaigoje žaidėme ramų žaidimą su parašiutu, visi kartu atlikome kvėpavimo pratimus ir padėkojome vieni kitiems už buvimą kartu.

„Kiškučių“ grupės vaikučiai sako: „Judėkime, sportuokime ir būkime visada sveiki“.

 

Radviliškio l/d „Kregždutė“ auklėtoja

Roberta Tkačuk

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt