Slide background
Slide background
Slide background

Su Mokytojų diena!

Išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo.

Taip ir  vaikų lopšelyje-darželyje,  kiekvieną rudenį vis iš naujo užverda gyvenimas. Vos tik raudoni klevų gaisrai ištrina vasaros prisiminimus, kartu su didžiuliu darbo tempu užgriūna profesinė šventė – Tarptautinė mokytojo diena.

Darželio auklėtojos, kaip ir mokytojai – visa ko pradžių pradžia. Jos turi būti be galo stiprios ir didelės dvasiškai. Joms yra suteikta reta privilegija – rūpintis tuo mažu daigeliu – vaiku.

Spalio 4 d. nuo pat ryto mūsų darželyje šurmuliavo gera nuotaika, kvepėjo gėlėmis, netrūko šypsenų. Tarptautinės mokytojo dienos proga visus pedagogus pasveikino lopšelio-darželio direktorė Jolanta Pranevičienė. Ji taip pat pasidžiaugė ir pedagogais, kuriems Tarptautinės mokytojo diena proga skirti apdovanojimai:  Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis Mero padėkos ženklu apdovanojo Virginiją Alksnienę, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ direktoriaus pavaduotoją ugdymui, už ilgametį, rezultatyvų ir atsakingą vadybinį darbą.   LR švietimo, mokslo ir sporto ministro Padėkos raštu  apdovanota Daiva Asačiovienė, Radviliškio lopšelio–darželio „Kregždutė“ pagalbos mokiniui specialistė metodininkė, už aktyvią, rezultatyvią pedagoginę bei visuomeninę veiklą. Radviliškio rajono savivaldybės Mero padėkos raštu už  rezultatyvią pedagoginę veiklą,  apdovanota Erika Korsakienė, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoją.    Nuoširdžiausius sveikinimus pedagogams skyrė darželio tarybos atstovės. Sveikinimo žodžius bei gražų koncertą darželio pedagogėms dovanojo dainavimo studijos „Vaivorykštės takelis“ vaikai, kuriuos paruošė meninio ugdymo mokytoja S. Verdingovienė, auklėtoja D. Macikienė, Pedagogus pasveikino ir muzikinius kūrinius skyrė buvę darželio ugdytiniai Kajus Korsakas, Akvilė Korsakaitė, Aistė Asačiovaitė.  Patys nuoširdžiausi žodžiai  auklėtojoms skambėjo iš parengto video sveikinimo. Na o saldžią dovaną visiems darbuotojams skyrė darželio administracija.

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt