Slide background
Slide background
Slide background

„Sveikatiados“ projekto iššūkis „10 000 žingsnių yra vieni juokai“

Nors esam dar visai maži

Ir žingsneliai mus nedideli,

Bet 10000 – vieni juokai.

Įveikiame juos lengvai!

„Sveikatiados“ projekto iššūkį „10 000 žingsnių yra vieni juokai“  vykdė „Žirniukų“, „Drugelių“, „Bitučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Kiškučių“ grupių vaikai, pedagogai, tėveliai. Skaičiuoti žingsnelius pradėjome jau rugsėji, spalį. Skaičiavome įvairiais būdais išėję sportavome darželio kieme, parke, namuose su tėveliais ir džiaugiamės auksiniu rudeniu.

„Drugelių“ grupė  vyko į Eibariškių parką, kur vaikai vaikščiojo rudens takeliais, bėgiojo tarp medžių, aplenkdami kliūtis, peršokdami per kelmą, storesnę šaką, žaidė judrius žaidimus, rungtyniavo estafetėse, kas daugiau suims į glėbį lapų, kas aukščiau išmes lapus. Darželio teritorijoje grėbė lapus, stebėjo medžius, krūmus. Pakankamai laiko skyrėme fizinei vaikų  veiklai, sveikatos stiprinimui. Vaikai  patyrė judėjimo, pažinimo, bendravimo džiaugsmą. Įveikdami  šį iššūkį patyrė judėjimo dinamiškumą, ritmiškumą, išraiškingumą.

10 000 žingsnių vieni juokai“ pritarė „Bitučių“ grupės vaikai ir pedagogai. Nes fizinis aktyvumas, judesys, tai mūsų kasdienybė. Rytinės mankštos, kūno kultūra, ekskursijos, išvykos, pasivaikščiojimas, įvairios šventės, darbinė veikla suteikia galimybę daug judėti, neprarasti geros nuotaikos bei džiugių emocijų. Šiuo laikmečiu daug laiko praleidžiame lauke, todėl puiku kad galime daug judėti, tyrinėti, pažinti savo gimtąjį miestą, susipažinti su dar nematyta aplinka. Daug keliavome aplankėme miesto parką, auklėtojos daržą su rudens gėrybėmis, mokyklos stadioną.

„Kiškučių“ grupės vaikučiai labai džiaugiasi, kad šių metų rudenėlis lepina savo orais ir suteikia galimybę kuo ilgiau būti lauke ir mėgautis aktyviu judėjimu gryname ore.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai aktyviai praleidžia laiką darželyje. Jie dalyvavo tarptautinėje akcijoje „Diena be automobilio“ ir važinėjosi su paspirtukais, dviratukais bei mašinytėmis. Daug įspūdžių patyrė pirmoje ekskursijoje į „Eibariškių parką“. Keliavo susikabinę po du su draugu, laikėsi taisyklių, ėjo per judrią gatvę,  per tiltelius, per kankorėžių takelį, žaidė judrius žaidimus su kamuoliais ir su parašiutu.

Grupėje gėrė daug vandens, tyrinėjo vaisius, darė eksperimentą su kiaušiniu ir druska. O paskutinėmis dienomis daug judėjo savo grupės aikštelėje, grėbė lapus ir sukrovė juos į maišą.

Vaikučiai ir auklėtojos džiaugiasi  galėdami padėti kiemsargėms.

„Kregždutės“ l/d informacija

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt