Slide background
Slide background
Slide background

„Sveikatiados“ projekto iššūkis „Užsiimk joga su Sveikatiada“

     Vaikų joga tai tarsi atpalaiduojantis žaidimas vaikų pasauliui. Ikimokykliniame amžiuje vaikai yra labai judrūs, lankstūs, greitai mokosi naujovių ir aktyviai siekia pažinti savo galimybes. Atlikdami jogos pratimus vaikai mokosi suvokti savo kūno padėtį, sąmoningai kontroliuoti kvėpavimą bei derinti kvėpavimą su kūno judesiais. Visa tai skatina ir pasitikėjimą savimi, gali padėti nusiraminti.

     Tad Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė”  „Drugelių“, „Pelėdžiukų“, „Kiškučių“, ,,Žirniukų”, „Bitučių“, „Boružėlių“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai su savo mokytojomis prisijungė ir aktyviai dalyvavo „Sveikatiados“ projekte „Užsiimk joga su „Sveikatiada!“

     Vaikams buvo labai smagu išbandyti savo jėgas ir ištvermę, o kartu ir kantrybę atliekant jogos pratimus. Ne paslaptis, kad vaikams išbūti susikaupus vienoje pozoje nėra lengva, juk jie labai judrūs, energingi. Todėl joga jiems labai patiko, tai buvo kitokia veikla, kur nereikia skubėti, kai gali susikaupti, atkreipti dėmesį į kvėpavimą ir draugo buvimą šalia. Ugdytiniai patyrė daug džiugių emocijų šių smagių užsiėmimų metu.

                    Radviliškio l/d „Kregždutė“ vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Macikienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt