Slide background
Slide background
Slide background

Švenčiame Tarptautinę muzikos dieną

Muzika žmonijoje gyvuoja nuo senovės. Tą rodo archeologiniai kasinėjimai, ant uolų aptikti piešiniai, kuriuose pavaizduoti žmonės su muzikos instrumentais. Dabar muzikos yra įvairiausių stilių, kiekvienas renkasi, kas jam patinka. 1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena.

Muzika mus lydi nuo gimimo, pradedant mamos lopšinėmis. Muzika turi įtakos žmonių sveikatai ir aktyvumui. Vaikų dalyvavimas muzikinėje veikloje lavina ne tik muzikinius įgūdžius, bet padeda išreikšti jausmus ir emocijas.

 Spalio 1–ąją dieną  „Kiškučių“, „Drugelių“ ir „Žirniukų“ grupės vaikai skubėjo į salę paminėti Tarptautinę muzikos dieną. Renginį pradėjome gražia pasaka apie muzikos garsus. Vaikai sužinojo pagrindinius muzikos ženklus, visi drauge pakartojo gamą.  Ore tvyrojo puiki nuotaika, nes  „Kiškučių“  ir „Drugelių“ grupių vaikai smagiai ir nuotaikingai dainavo įvairias žinomas daineles, atsiskleidė  artistiškumas, kūrybiškumas bei noras būti scenoje.

Renginio pabaigoje visi vaikai kartu su auklėtojomis linksmai šoko ir dainavo, teigiamos emocijos liejosi per kraštus. Tad visiems norime pasakyti, kad su muzika gyventi daug linksmiau, tegul ji lydi visur ir visada.

„Kregždutės“ l/d meninio ugdymo mokytoja S. Verdingovienė

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt