Slide background
Slide background
Slide background

Šventinis rytmetis ,,Mano gimtinė – Lietuva“

Gyvenkim ir mylėkime pasaulį!
Didžiuokimės tėvyne Lietuva!
Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę
Ir būkime viena stipri šeima.

Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti šį didingą įvykį.

Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė, primenanti Lietuvos istoriją.  Vasario 16-oji – ypatinga, todėl ir ruošėmės  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventei taip pat ypatingai: papuošėme lopšelio-darželio aplinką, trispalviais akcentais dabinome langus, grupes, prieššventinę savaitę vyko įvairios veiklos, buvo daug kalbama apie įžymias Lietuvos vietas, auklėtojos vaikams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, gamtos grožį, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius. 

Vasario 15-ą visą lopšelio-darželio „Kregždutė“ bendruomenę „Drugelių“ grupės vaikai pakvietė į virtualų šventinį rytmetį ,,Mano gimtinė – Lietuva“, skirtą Lietuvos gimtadieniui paminėti. Ugdytiniai deklamavo gražiausius posmus Lietuvai, dainavo dainas, smagiai sukosi rateliuose.

Skambėjo gražiausi palinkėjimai Lietuvai.

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ meninio ugdymo mokytoja Svetlana Verdingovienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2021 mir.lt