Slide background
Slide background
Slide background

Tyrinėjimų, atradimų ir žaidimų diena

Ruduo ne tik mėgiamas dėl gausybės įvairiausių gėrybių, bet šis metų laikas yra nepakartojamas  ir užburiantis dėl savo neapsakomai gražių spalvų gausos. Tad saulėtą spalio 16-osios dieną „Kiškučių“ grupės vaikučiai ir auklėtojos puikiai nusiteikę, keliavo prie Eibariškių tvenkinio pasigrožėti rudenine gamta ir linksmai praleisti laiką.

 Eidami kalbėjomės, kaip gamta keičiasi rudenį, stebėjome medžius, nukritusius lapus. Ieškojome ąžuolo, klevo ir beržo lapelių, skaičiavome, lyginome juos. Prie tvenkinio mus pasitiko didelis būrys antyčių, kurias mielai pamaitinome, išsiaiškinome kaip atrodo mergaitės ir berniukai, kokie jų skirtumai. Didžiulis atradimas buvo surasti grybai. Nors ir ne baravykai, bet džiaugsmas ir noras dar ir dar grybauti buvo begalinis.  O pati linksmiausia išvykos dalis buvo žaisti gaudynių, slėpynių bei laipioti į medžius.

Džiugu buvo matyti, kaip vaikai laisvai juda, žaidžia, gražiai bendrauja ir bendradarbiauja tarpusavyje. Buvimas gamtoje mums suteikė energijos, teigiamų emocijų bei tyrinėjimų ir atradimų džiaugsmą.

Radviliškio l/d „Kregždutė“ auklėtoja R. Tkačuk

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt