Slide background
Slide background
Slide background

Vandens savaitė

Rugpjūčio 2-6 dienomis darželyje vyko vandens savaitė. Vasaros metas pats tinkamiausias susipažinti su vandeniu, žaisti su juo bei eksperimentuoti. Patys mažiausieji „Saulučių“ ir „Kačiukų“ grupių ugdytiniai grupėje tyrinėjo vandenį ir jo savybes. Prisipylę baseinėlį vandens išsiaiškino, kad vanduo būna šlapias, kad gali būti šiltas ir šaltas. Tai išsiaiškinę vaikai į vandenį pridėjo plastmasinių kamštelių bei kankorėžių, stebėjo kaip jie panyra po vandeniu. O po to lavino savo rankytę semdami iš vandens su šaukštais kamštelius ir kankorėžius.

„Drugelių“, „Pelėdžiukų“, „Žirniukų“ ir „Kiškučių“ grupių vaikai taip pat tyrinėjo vandenį ir jo savybes. Išsiaiškino, kad vanduo reikalingas ne tik žmonėms, bet ir augalams. Tai išsiaiškinę juos paliejo. O vėliau prisipylę vandens į vienkartinę pirštinę  ir pasiskirstę į dvi komandas atliko įvairias estafetes.

„Žiogelių“, „Boružėlių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai turėjo smagią išvyką į Eibariškių parką, kurios metu susipažino ir pakartojo saugaus elgesio prie vandens taisykles, leido į vandenį savo pasigamintus laivelius, bei grožėjosi parko gamta.

Lopšelio darželio „Kregždutė“ auklėtojos: Daiva Belevičienė, Vaiva Kavaliauskaitė, Zenė Vaicekauskienė, Angelė Vainovskienė, Jūratė Sviatikienė, Edita Žukauskienė.

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2023 mir.lt