Slide background
Slide background
Slide background

Vasara, vasarėle!!!

Sakoma, kad vaikai labai mėgsta kopijuoti, tad „Kiškučių“ ir „Drugelių“ grupių vaikai kūrė savitus žmogeliukus iš šenilo vielučių. Užduotis – atkartoti judesį. Vaikai burtų keliu išsitraukę korteles gavo korteles su skirtingais žmogeliukų judesiais, kuriuos ir turėjo atkartoti konstruodami. Veikla smagi, o kartu ir lavinanti pažintinius gebėjimus, smulkiosios motorikos įgūdžius, gebėjimą susikaupti, akies rankos koordinaciją.

Vasarą vaikams labai smagu tiesiog pūsti muilo burbulus, bet jei atsibosta juos pūsti, galima panaudoti ir kitiems žaidimams. „Kiškučių“ ir „Drugelių“ grupės vaikučiai suorganizavo smagias rungtynes ir bandė labai ilgais šiaudeliais išpūsti kuo daugiau muilo burbulų kibirėlyje. Šis paprastas žaidimas ne tik suteikė daug džiugių emocijų, bet ir lavino ugdytinių akių ir rankų koordinaciją, smukiąją – stambiąją motoriką bei jutimų (regos, klausos, skonio, uoslės) suvokimą.

Būti gryname ore vaikučiams ne tik patinka, bet yra labai naudinga sveikatai, o jei dar suorganizuoji basų kojų dieną, vaikai būna labai laimingi. Ugdytiniai su dideliu noru, plačiomis šypsenomis ir aišku basomis kojomis vaikščiojo net bėgiojo ant takelio, kuris suformuotas iš įvairaus grunto – akmenėlių, kankorėžių, medžio plytelių, pagaliukų, o be to smagiai kojas mirkė ir šiltame vandenyje.

Vaikučiai padedant auklėtojai, susikonstravo po aitvarą bei dekoravo įvairiausiomis spalvomis.  Gaminti aitvarus įdomu, bet leisti juos į dangų buvo dar smagiau. Šių skraidančių aparatų konstravimas lavino vaikučių smukiąją motoriką, kruopštumą. Taip pat ugdėsi ir vaikų kantrybė siekiant, kad aitvaras pakiltų į dangų.

  Radviliškio l/d „Kregždutė“ auklėtojos: Roberta Tkačuk ir Deimantė Macikienė

                                                                   

  

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt