Slide background
Slide background
Slide background

Vasaros džiaugsmai ir atradimai

 

Vaikučiams labai patinka konstruoti ir meistrauti, o jei medžiagos yra natūralios iš gamtos tai dar labiau sustiprina jų kūrybiškumą veikti. Tad kartu su auklėtoja, grupės ugdytiniai iš medžio šakelių pasistatė laivelius su popierinėmis burėmis ir išbandė ar tikrai tokie laiveliai gali plaukti.

„Drugelių“ ir „Kiškučių“ gr. vaikučiai išbandė Ebru meno techniką, piešimą ant vandens. Šis metodas supaprastintas, nes  pagrindui naudojami klijai, specialūs tušai ir vanduo. Ant klijų ir vandens mišinio skleidžiami dažai, o vėliau pagaliukų pagalba formuojami ornamentai. Piešiniai gaunasi unikalūs ir nepakartojami. Kadangi vanduo judantis, tad ir piešti reikia atsargiai, kruopščiai. Vaikams ši veikla labai patiko, nes suteikė kūrybinį  pasitenkinimą, o  ir meninių gebėjimų bei specialaus pasiruošimo čia nereikia.

„Boružėlių“, „Bitučių“, „Žiogelių“ grupės vaikai žaidė su vandeniu ir smėliu, ,,kepė“ pyragus, ,,virė“ košę ir smagiai leido laiką.

„Žirniukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dalyvavo sveikatos stiprinimo projekte „Vaikų vasara“, kurį organizavo Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) bei Kauno lopšelis-darželis „Pušaitė“. Projekto tikslas: stiprinti ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatą, akcentuojant aktyvios sąveikos su supančia aplinka svarbą asmenybės vystymuisi idėjas, skatinant įvairių formų ir rūšių fizinį aktyvumą gamtos apsuptyje.

 

 

 „Kregždutės“ l/d informacija

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt