Slide background
Slide background
Slide background

„Žirniukai“ ir „Kiškučiai“ SVEIKATIADOS iššūkio „Renkuosi sveikatai palankius užkandžius!“ dalyviai

Štai jau šeštasis šių mokslo metų. Kadangi karantinas tęsėsi, vaikučiai ir tėveliai priėmė iššūkį ir įgyvendino jį namuose.

„Žirniukų“ grupės vaikučiai ir lankydami darželį noriai ir valgydavo sveikus užkandžius, dažnai jų atsinešdavo ir dalindavosi su grupės draugais, todėl ir būnant namuose su tėvelių pagalba reikėjo tik įamžinti jų kasdieninius įpročius. Tad drąsiai galiu teigti, kad „Žirniukai“ – mažieji sveikų užkandžių ekspertai.

„Kiškučių“ grupės vaikučiai priėmė SVEIKATIADOS iššūkį – renkuosi sveikatai palankius užkandžius.  Ugdytiniai aiškinosi, kokie užkandžiai yra sveiki, o kurių reikėtų vengti ir tai pavaizdavo savo piešiniuose. Vaikai taip pat patys gamino sveikus užkandžius, o kai pats pagamini, jie būna dar skanesni. Paskanavę sveikų užkandžių, „Kiškučiai“ pristatė ir  savo šūkį: „Užkandžiai labai gerai, žino tai visi vaikai, bet jie turi būt sveiki, skanūs ir labai maistingi“.  Taip smalsiai ir aktyviai vaikai, padedami tėvelių sudalyvavo paskutiniajame šiais metais SVEIKATIADOS iššūkyje.

„Žirniukai“ ir „Kiškučiai“ būdami aktyvūs SVEIKATIADOS iššūkių dalyviai skatina rinktis sveikatai palankius užkandžius, būti sveikiems ir linksmiems.

Dėkojame SVEIKTIADOS organizatoriams už galimybę propaguoti sveikos gyvensenos principus ir sakome iki pasimatymo kitais mokslo metais.

„Kregždutės“ l/d auklėtojos E.Korsakienė ir D.Macikienė

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt