Slide background
Slide background
Slide background

„Žirniukų“ grupės išvyka į „Šiaulių letenėlę“

Poetas Viktor Hugo yra pasakęs: „Įsižiūrėk į savo šuns akis – ar apsivers liežuvis pasakyti, kad šie padarai neturi sielos?“

Daryti gerus darbus labai gera. Lopšelio – darželio „Kregždutė“  bendruomenė jau ne pirmus metus mini Pasaulinę gyvūnų dieną. Inicijuoja projektus ir akcijas, kurių metu renkamas maistas ir priežiūros priemonės beglobiams gyvūnams. Ir šiais metais buvo surinkta nemenka parama, kurią „Žirniukų“ grupė įsipareigojo nuvežti ir tuo pačiu padėkoti žmonėms, kurie turi labai dideles širdis ir didžiąją dalį savo brangaus laiko skiria likimo nuskriaustiems gyvūnėliams.

Nuvykus į „Šiaulių letenėlę“ mus pasitiko keturkojai draugai, kurie nori būti paglostyti ir pamyluoti. O energingasis ir be galo mielas Mikas norėjo žaisti ir dūkti kartu su vaikais.

Kiekvieną kartą atvykus džiaugiamės, kad „Šiaulių letenėlė“ vis gerina gyvenimo sąlygas beglobiams gyvūnams, bet labai norėtųsi, kad prieglaudose liktų kuo mažiau vienišų ir liūdnomis akimis gyvūnėlių. Mes už atsakingą elgesį su gyvūnais.

„Kregždutės“ l/d „Žirniukų“ grupės auklėtoja E. Korsakienė

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2020 mir.lt