Slide background
Slide background
Slide background

„Žirniukų“ grupės ugdytiniai eTwinning projekto „Geltona, žalia, raudona“ dalyviai

Vasario 16 – kovo 11 dienomis „Žirniukų“ grupės vaikai su auklėtojomis Erika ir Kristina įsijungė į eTwinning projektą „Geltona, žalia, raudona“. Projektas skirtas paminėti Lietuvai svarbias datas, t.y. vasario 16 d. ir kovo 11 d., naujais, kūrybiškais būdais. Nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. vaikai atliks bandymus, tyrinėjimus, eksperimentus, naudodami tris Lietuvos vėliavos spalvas: geltoną, žalią, raudoną. Projekto tikslas: stiprinti vaikų sąmoningumą bei siekti, kad vaikai pažymėtų Lietuvai reikšmingas datas vasario 16 d. ir kovo 11 d. kūrybiškai, žaismingai.

Prasidėjus projektui pirmąją savaitę pasinėrėme į įdomų ir nepaprastą eksperimentų pasaulį. Piešėme ant skutimosi putų, eksperimentavome piešimui naudodami magnetą, tapėme ant vandens „EBRU“ technika, žaidėme ir kūrėme planetas iš šiaudelių. Eksperimentavome su actu ir soda, kurių pagalba prisipūtė balionai. Tapome mažaisiais magais, nes mums pavyko padaryti burbulą burbule, nors tai reikalo kantrybės.

Antrosios projekto savaitės užduotis: bendradarbiavimas su tėveliais. Labai džiaugiamės ir dėkojame pirmiesiems  tėveliams už atsiųstas nuotraukas.

„Kregždutės“ l/d „Žirniukų“ grupės  auklėtojos Erika ir Kristina

2020-02-21

 

 

RADVILIŠKIO L/D „KREGŽDUTĖ“

Įm. k. 190714355
Topolių g. 1, LT-82151 Radviliškis
Tel. 8422 53490
El. p. darzkregzdute@gmail.com

© 2022 mir.lt